Iespējas... 

Palīdzēsim Jūsu produkcijai atrast noietu Baltijas valstīs un Eiropā.

Palīdzēsim atrast pasūtījumus jūsu pakalpojumiem, specprodukcijai.

Veidojam jūsu uzņēmuma pārstāvniecību, filiāli.

 Partneriem - piegādātājiem.

Slēdzot sadarbības/pārstāvniecības Līgumu ar piegādātajiem, mūsu kompanija apņemas atrast noņēmēju piegādātaja produktam

Pie kam šādā gadījumā mēs aprēķinam tikai vienreizēju komisiju par paveikto darbu. Komisijas lielumu atrunājam slēdzot konkrētu Līgumu.

Tādejādi mēs noņemam slogu no piegādātāja pleciem, apmaksāt komisiju pēc katras piegādes. 

Atbilstošās komisijas maksas apmaksa notiek brīdī, kad tiek veikta pirmā piegāde.

Visas tālākās attiecības piegādātājs ar pircēju kārto savstarpēji, tieši, bez starpniekiem.

Brīvie līdzekļi.

Šodienas problēma – brīvie līdzekļi.

Diemžēl brīvie līdzekļi ir tikai aptuveni 32% no planētas Zeme iedzīvotājiem. 2% no šiem laimīgajiem tas nerada nekādu problēmu, jo viņu resursus apsaimnieko īpaši šim nolūkam nolīgti ekonomisti un pārvaldnieki. Ko nevar teikt par atlikušo daļu. Protams, vieni iegulda savus brīvos līdzekļus caur banku brokeriem, citi tos iegulda depozītos. Lai vai kā, bet zināmā mērā tā ir droša un pareiza metode. 4% iegūstot brīvos līdzekļus, iegulda tos savā uzņēmējdarbībā, uzsākot to, vai attīstot jau esošo, bet tikai 0,2% to izdara veiksmīgi. 1% savus brīvos līdzekļus vienkārši iztērē, jo neapjauš šo līdzekļu vērtību. Un tikai 3% savus brīvos līdzekļus investē veiksmīgos projektos.

Kas ir brīvie līdzekļi? Tā ir jebkura finanšu summa, kas paliek pāri pēc visiem tēriņiem. Daudziem cilvēkiem šāds pārpalikums izsauc paniku, jo jebkuri lieki finanšu resursi ir kā sātans, kas neliek mierā mierīgo dvēseli līdz šī summa netiek iztērēta. Bet kā tā tiek tērēta? Pamatā pērkot absolūti nevajadzīgas lietas, jo priekš ''vajadzīgām'' šis pārpalikums ir par mazu. Arī priekš banku depozītiem šī summa ir par mazu. Un lūk panikas iemesls.

Šodien bankas depozītā dod no 0,5 līdz 1,5% gadā, pie kam nosakot dažādus ierobežojumus. Nedrīkst depozītu izņemt agrāk, procentmaksājums tikai termiņa beigās. Rezultātā šāds ''pasākums'' kļūst neizdevīgs. Bet katrs gudrs cilvēks saprot, ka naudai ir jāstrādā, un tikai tādejādi šī nauda vairojas. Var spēlēt biržā, bet mūsdienu mainīgajos apstākļos iespējas iegūt ir tik pat lielas, cik pazaudēt. Reāli vislielākie un drošākie ieguldījumi ir investīcijas. Protams ar nosacījumu, ja projekti ir veiksmīgi un perspektīvi.

Mūsu uzņēmums jau ilgu laiku nodarbojas ar mūsu klientu brīvo līdzekļu apsaimniekošanu. Mēs esam attīstījuši vairākus peļņu nesošus projektus. Vairāki projekti jau izgājuši starptautiskā mērogā. Mūsu projekti sniedz peļņu līdz 24% gadā, bet nav mazāk kā 9%. Atsevišķos gadījumos gada procents ir vēl augstāks.

Kas ir mūsu panākumu atslēga? Viss ir elementāri – mēs ieguldām un pārvaldām jūsu līdzekļus pilsētveidojošos uzņēmumos. Tas nozīmē, ka projekts ir sociāli nodrošināts, tam ir liels aktīvu īpatsvars. Pat, ja kaut kādu iemeslu dēļ pats projekts cieš zaudējumus, tos atspēko aktīvi, kas sastāv no nekustamajiem īpašumiem, sociāli apdrošinātās vides, ar iespēju ātri un elastīgi pārprofilēties neciešot nekādus zaudējumus. Pie kam investors var būt gan aktīvs, gan pasīvs. Aktīvais investors var būt uzņēmuma valdē, veicināt uzņēmumu attīstību, veidot savu individuālo uzņēmējdarbību. Pasīvais investors var saņemt savus procentus kā papildus ienākumu nepiedaloties projekta darbībā.

Tā pat mēs stāvam pār politiku un esam tikai un vienīgi par veiksmīgu uzņēmējdarbību. Šajā sakarā mēs palīdzam veidot kopuzņēmumus, izvest uzņēmumus ārpus ekonomiski neizdevīgām, sankciju zonām. Pie kam viss notiek likuma robežās.

Katram pašam ir iespēja izvērtēt kas viņš ir – veiksmīgs, pelnošs cilvēks, vai īslaicīgs finanšu turētājs ar tendenci uz stagnāciju un izputēšanu. Veiksmīgie ar vien vairāk izvēlās mūs un mums līdzīgos. Arī jums mēs piedāvājam savus pakalpojumus. Pie kam pievērsiet uzmanību, ka jums nav jāmaksā par mūsu pakalpojumiem. Mēs samaksu iegūstam no mprojekta realizēšanas, kas ir kā garants tam, ka projekti ir izpētīti, aprēķināti un atzīti par veiksmīgiem, kas ļauj pelnīt gan projekta autoram, gan jums, gan mums.

Būsim priecīgi, ja sazināsieties ar mums, un vēl priecīgāki, ja izvēlēsieties mūsu paklpojumu.

Kopā mēs varam padarīt pasauli mazliet labāku.

 Partneriem - pircējiem.

Slēdzot sadarbības/pārstāvniecības Līgumu ar pircējiem, mūsu kompanija apņemas atrast piegādātāju produktam, kurš nepieciešams pircējam.

Pie kam šādā gadījumā mēs aprēķinam tikai vienreizēju komisiju par paveikto darbu. Komisijas lielumu atrunājam slēdzot konkrētu Līgumu. Komisijas maksa tiek sadalīta divās daļās, kas ir atrunāta līgumā.

Tādejādi mēs atvieglojam mūsu klienta darbu, nesadārdzinam preci.

Visas tālākās attiecības pircējs ar piegādātāju kārto savstarpēji, tieši, bez starpniekiem.

Visiem partneriem.

Ja jūs neesat pārliecināti par savu partneru godīgumu, mēs varam veikt pilnīgu un ātru pārbaudi. Negodīgie partneri, krāpnieki tiks automātiski ievietoti mūsu ''melnajā sarakstā". Šo sarakstu regulāri apmeklē liels skaits mūsu apmeklētāju un partneru.

Piedāvājam, kā pakalpojumu, jūsu uzņēmuma stratēģijas un plānošanas izveidošanu, kas palīdzēs jūsu biznesa izaugsmei. Analizējam riskus, iesakām optimālo.

Dienu dienā strādājot savā uzņēmumā, jūs sākat stagnēt un bieži vien neredzat īsāko un efektīvāko izaugsmes veidu. Tādēļ mūsu skats no malas dos jums pareizo virzienu.

Mēs esam priecīgi, ja jums veicās!

Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .